همه عزیزانی که در حوزه اینترنت و  فضای مجازی و در شبکه های اجتماعی حضور فعالی دارند و میخواهند کسب درآمد واقعی داشته باشند میتوانند با سایت اگهی فارسی همکاری نمایند.اما این همکاری به چه صورتی و چگونه می باشد؟

همکاری با سایت آگهی فارسی بدین صورت می باشد که :

1-در سایت آگهی فارسی ثبت نام نمایید.

2-بعد از ثبت نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور که در اختیار شما قرار میگیرد ,وارد پنل کاربری خود شوید.

3-در پنل کاربری قسمتی با نام  کسب درآمد وجود دارد که در آنجا بنر های همکاری در فروش و هم چنین لینک اختصاصی مربوط به هر فرد در آنجا قرار دارد.

4-شما با معرفی کردن لینک اختصاصی خود و یا قرار دادن آن در سایت  و وبلاگ خود  و یا در شبکه های اجتماعی اعم از تلگرام و یا اینستاگرام و ... دیگران را هدایت و تشویق به درج و ثبت آگهی خود بصورت ویژه میکنید.در هر زمانی که فرد آگهی خود را بصورت ویژه در سایت درج نماید پورسانت شما بصورت خودکار و اتوماتیک توسط سیستم به حساب کاربری شما منتقل میشود.پورسانت حاصل از این بازاریابی 10 درصد از پلان آگهی مورد نظر که بصورت ستاره در سایت مشخص است, خواهد بود.

5-درآمد حاصل از این بازاریابی در پنل شما موجود بوده و با رسیدن به حدنصاب 10 هزار تومان میتوانید درخواست برداشت وجه نمایید و یا اینکه ثبت آگهی ویژه توسط خودتان نمایید.

6-در پنل کاربری خود شماره کارت بانکی را برای واریز پورسانت و بازاریابی,پس از درخواست برداشت وجه وارد نمایید.

همه افرادی که سایت و یا وبلاگ و یا کانال و گروه های تلگرام پربازدید دارند میتوانند از این همکاری کسب درآمد داشته و با سایت اگهی فارسی همکاری نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر و راهنمایی به کانال تلگرام سایت آگهی فارسی مراجعه کنید.