نحوه عضویت در سایت:

ابتدا به صفحه ثبت نام در سایت مراجعه کنید.

در مرحله اول:یک نام کاربری دلخواه و مناسب بصورت کاراکترهای انگلیسی وارد نمایید.

در مرحله دوم:رمز عبور دلخواه را وارد نمایید و سپس تکرار همان رمز عبور را وارد کنید.

در مرحله سوم:یک ایمیل معتبر که مربوط به خودتان باشد را وارد نمایید.( در هنگام وارد کردن ایمیل در ابتدای آن www وارد نکنید,به علایم ایمیل خود مانند . یا _ توجه نمایید,به صحیح بودن حروف ایمیل خود دقت نمایید تا حروف اضافه و یا کمتری نداشته باشد)لینک فعال سازی تنها برای ایمیلی که برای ثبت نام در سایت استفاده میکنید فرستاده می شود.

در مرحله چهارم: نام خود را بصورت فارسی یا انگلیسی  بطور کامل وارد نمایید.

در مرحله پنجم:شماره همراه معتبر خود را  وارد نمایید.(شماره موبایل معتبر خودتان را وارد نمایید)برای تایید ثبت نام و یا اطلاعیه های سایت و یا تایید آگهی ها وپرداخت و یا برای قسمت بازاریابی سایت مورد نیاز می باشد.

در مرحله آخر: اعداد و حروف امنیتی داخل کادر را وارد و بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

ثبت نام شما در سایت به اتمام رسید و برای فعال شدن پنل کاربری خود در سایت, بر روی لینک فعال سازی به ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده بودید فرستاده شده است کلیک کنید.(در بعضی مواقع بدلیل مشکلات سرویس میزبانی یا هاست سایت لینک فعال سازی با تاخیر بصورت اتوماتیک ارسال میشود که خواهشمند است بعد از چند ساعت دوباره ایمیل خود را بررسی نمایید.در بعضی اوقات نیز بدلیل صحیح وارد نکردن ایمیل خود و نامعتبر بودن ایمیل هیچ گونه ایمیلی را از طرف سایت دریافت نخواهید کرد. در صورت هر گونه مشکلی در ثبت نام با ما در ارتباط باشید)

سپس از قسمت ورود به سایت , نام کاربری و رمز عبور خود را وارد و اقدام به درج و ثبت آگهی های خود نمایید.

لازم به ذکر می باشد که از طریق ساید بار سایت (سمت راست سایت در صفحه اصلی) نیز میتوانید با وارد کردن اطلاعات پنل کاربری خود ,به سایت وارد شوید.

در صورتی که در هنگام ثبت نام در سایت و یا درج آگهی های خود و یا ویرایش پروفایل و ایمیل خود با مشکل مواجه شدید از طریق راههای زیر در ارتباط باشید.

ایمیل پشتیبانی سایت آگهی فارسی 1 :   agahifarsi@gmail.com

ایمیل پشتیبانی 2 :                                  info@agahifarsi.com

کانال تلگرام :      https://t.me/agahifarsi_com