با سلام به همه کاربران و بازدید کنندگان سایت آگهی فارسی
تمام مدیران سایت ها و تمام افراد و طراحان و گرافیست ها و آژانس های مسافرتی میتوانند با سایت آگهی فارسی همکاری نموده و برای افزایش فروش و جذب سرمایه شرکت خود اقدام نمایند.
همکاری بین سایت آگهی فارسی و شما عزیزان بدین صورت خواهد بود که:
1-از طریق بنر:
بعد از عضویت در سایت آگهی فارسی و دریافت لینک اختصاصی خود با قرار دادن بنر سایت آگهی فارسی در سایت خود ضمن دریافت پورسانت 10 درصدی از ثبت آگهی های ویژه توسط کاربران دیگر,بنر سایت شما نیز در سایت آگهی فارسی بصورت رایگان نصب خواهد شد و تا مدت زمانیکه بنر در سایت شما قرار دارد این همکاری ادامه خواهد داشت.
2-ثبت آگهی ویژه 3 ستاره رایگان با قرار دادن بنر سایت آگهی فارسی در سایت خود:
بعد از عضویت در سایت آگهی فارسی و دریافت لینک اختصاصی خود با قرار دادن بنر سایت آگهی فارسی در سایت خود ضمن دریافت پورسانت 10 درصدی از ثبت آگهی های ویژه توسط کاربران دیگر, آگهی ویژه 3 ستاره رایگان برای خود درج و انتشار نمایید.
بعد از قرار دادن بنر آگهی فارسی در سایت خود  و سپس درج و ثبت آگهی رایگان  خود در سایت آگهی فارسی با پشتیبانی سایت از طریق ایمیل و یا تلگرام در ارتباط بوده و اعلام نمایید تا آگهی رایگان شما به 3 ستاره رایگان تغییر داده شود و هیچ گونه هزینه و مبلغی پرداخت نکنید.
3-برای کسانی که سایت نداشته و میخواهند کسب درآمد نمایند: 

این امکان فراهم شده است تا بعد از عضویت در سایت و با معرفی لینک اختصاصی خود در کانال و گروه تلگرام خود و یا وبلاگ خود درآمد داشته باشند و پورسانت 10 درصدی از ثبت آگهی های ویژه توسط کاربران دریافت کنند.
4-از طریق ساخت انیمیشن ها و یا تصاویر و گیف های مربوط به سایت آگهی فارسی:
افرادی که در زمینه ساخت انیمیشن ها و تصاویر  و در زمینه طراحی بنر و یا گیف های متحرک مهارت داشته و دوست دارند تا با سایت آگهی فارسی همکاری نمایند میتوانند برای سایت آگهی فارسی ایده و طرح هایی را ارائه نمایند و در مقابل آگهی ویژه 4 ستاره رایگان در سایت برای خود درج نمایند.از طریق ایمیل و یا پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.
5-ساخت کلیپ ها و ویدیو و تیزر برای سایت آگهی فارسی:
افرادی که در زمینه ساخت تیزر های تبلیغاتی و یا کلیپ مهارت داشته نیز میتوانند برای سایت آگهی فارسی و با در نظر گرفتن شرایط سایت اقدام به ساخت کلیپ نموده و ارائه نمایند و در مقابل آگهی ویژه4 ستاره برای خود درج  و انتشار نمایند.از طریق ایمیل و یا پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

پشتیبانی از طریق ایمیل:    agahifarsi@gmail.com

پشتیبانی از طریق تلگرام:     https://t.me/Ghazal2