به سایت آگهی فارسی خوش آمدید...ثبت آگهی رایگان تنها برای "مشاغل خانگی،صنایع دستی،بخش کشاورزی" مجاز میباشد...آگهی های ویژه بعد از منقضی شدن،به مدت یکماه بصورت آگهی رایگان نمایش داده میشوند...آگهی ها با عنوان و توضیحات تکراری تائید نمیشوند

آگهی فارسی

قوانین و مقررات

 

شرایط و قوانین ثبت آگهی در سایت آگهی فارسی:

 

1-آگهی های شما با قوانین کشور ایران هیچ گونه مغایرتی نداشته و مسئولیت انتشار آگهی ها  برعهده خود شخص آگهی دهنده می باشد.


 2- هرگونه توهین به شخصیت های کشوری و نظامی و ادیان و قومیت ها و آداب و رسوم مردم ممنوع می باشد.


3-از تصاویری که حریم شخصی افراد و دیگران را نقض میکند خودداری کرده و قابل نمایش در سایت نخواهد بود.


4-همه عناوین و توضیحات در مورد آگهی ها باید واضح و بصورت زبان فارسی درج گردد.تنها در مورد شناسه ایمیل و آدرس سایت ها بلامانع می باشد.


5-همه افراد باید از شماره موبایل و ایمیل شخصی خود برای ثبت و درج و انتشار آگهی های خود استفاده نمایند.


6-همه اطلاعات شخصی افراد و اطلاعات تماس آنها نزد سایت محفوظ و در دسترس هیچ کسی قرار نخواهد گرفت.تنها در صورت هر گونه مشکلی  ورفع مشکل با ارائه  مجوزهای مکتوب لازم از مراجع قضایی و کیفری  قابل ارائه وپیگیری خواهد بود.


7-تصاویر زنان و کودکان و افراد دیگر که جنبه ابزاری برای تبلیغات آگهی باشد قابل ثبت و انتشار نخواهد بود.


8-آگهی های انتشار هرگونه نرم افزار گذر از تحریم و قند شکن و عبور از فیلترینگ سایتها ممنوع  می باشد.


9-آگهی های مربوط به خدمات و لوازم نصب و راه اندازی سیستم های ماهواره ای تلویزیون و یا اینترنت ماهواره ای ممنوع می باشد.


10-انتشار هر گونه لوازم و  وسایل و خدماتی که موجب رواج خشونت و  آسیب های اجتماعی میگردد به طور کامل ممنوع می باشد.


11-آگهی های مربوط به خرید و فروش انواع سلاح های سرد و گرم و انواع لوازم که جنبه خشونت فردی و اجتماعی داشته و انواع مواد مخدرو سیگارو مشروبات الکلی و مواد محترقه به طور کامل ممنوع می باشد.

 

 12-ثبت و انتشار آگهی های مربوط به ازدواج و همسریابی وصیغه و یا دوستیابی ومعرفی اینگونه سایت ها ممنوع می باشد.

 

13-ثبت و انتشار آگهی های مربوط به خرید و فروش انسان و اعضای بدن واهدائ عضو و خرید و فروش کودکان به طور کامل ممنوع بوده و موجب پیگرد قانونی خواهد بود.


14-انتشار اطلاعات خود و دیگران از جمله اطلاعات شخصی و بانکی  ممنوع می باشد.


15-آگهی های مربوط به خرید و فروش دارو و انواع داروهای غیرمجازمانند  مکمل های ورزشی وافزایش و کاهش قد,چاقی و لاغری,قرص های جنسی,ترک اعتیاد,ضد بارداری کاملا ممنوع می باشد.


16-ثبت و انتشار آگهی های مربوط به خرید و فروش تجهیزات نظامی و وسایل مربوطه کاملا ممنوع بوده و موجب پیگرد قانونی خواهد بود.


17-ثبت هرگونه آگهی های مربوط به خرید و فروش لوازم جنسی و  وزناشویی ممنوع می باشد.


18-ثبت آگهی های مربوط به عرضه وسایل و تجهیزات جاسوسی و شنود و مخابراتی غیر مجاز ممنوع می باشد.


19-ثبت و درج آگهی های مربوط به فروش انواع فیلم  و نوار های ویدیویی مستهجن ممنوع می باشد.


20-ثبت آگهی های مربوط به خرید و فروش کتابهای ممنوعه و غیرمجاز مانند فال گیری و رمالی ممنوع می باشد.

 

 

شرایط مشاهده و  بازدید از آگهی های ثبت شده در سایت آگهی فارسی:

 

1-هرگونه مشاهده و استفاده از این سایت به منزله قبول و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت آگهی فارسی میباشد.


2-مسئولیت استفاده از آگهی های ثبت شده در این سایت بر عهده شماست و سایت آگهی فارسی هیچ گونه تعهدی در قبال خسارات مستقیم و غیر مستقیم و زیانهای جانی و مالی و پیامدهای مختلف استفاده شما از سایت آگهی فارسی را ندارد.


3-سایت آگهی فارسی صحت و سقم آگهی های ثبت شده در سایت را تضمین نمی کند و هیچ گونه تعهد و یا مسئولیتی را در مورد آگهی های شما برعهده نمیگیرد.


4-سایت آگهی فارسی هیچ گونه تعهدی نسبت به ثبت تمام آگهی های شما ندارد وتنها آگهی هایی که صحیح و درست و مطابق با قوانین و مقررات باشد قابل انتشار خواهند بود.


5-سایت آگهی فارسی هیچ گونه قرارداد و یا سند و تعهدنامه ای را با آگهی دهندگان حقیقی و حقوقی منعقد نمیکند.کلیه کاربران در هر لحظه از شبانه روز قادر به ثبت و ویرایش آگهی های خود هستند.بنابراین سایت آگهی فارسی هیچ گونه مسئولیتی را در مقابل آگهی های درج شده در سایت نمی پذیرد و تنها مطالب و توضیحات ثبت شده توسط کاربران و آگهی دهندگان را نمایش میدهد.


6-مسئولیت استفاده از هر گونه عکس و متن وپیام و توضیحات و اطلاعات و مشخصات ایمیل و تماس و موارد مشابه که در سایت انتشار می یابد بر عهده فرستنده اطلاعات و آگهی دهنده می باشد.


7- هنگام خرید و فروش و معامله  و قرار در بیرون از سایت تمام موارد امنیتی را رعایت نموده و با دقت کافی و در حضور چند نفر خرید و فروش خود را انجام دهید.لازم به ذکر می باشد که سایت آگهی فارسی هیچ گونه منفعت و سودی در خرید و فروش و معامله های شما ندارد و در هر گونه ضرر و زیان ناشی از معامله ها نیز شرکت ندارد. 


8-هر گونه تماس تلفنی از طرف سایت آگهی فارسی  و یا ایمیل و یا راههای ارتیاطی دیگر در مورد معامله ها و خرید و فروش به طور کامل تکذیب میگردد و از طرف سایت آگهی فارسی نمی باشد.


9-راه های ارتباطی سایت تنها از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت آگهی فارسی و از طریق ایمیل و شبکه های پیام رسان معرفی شده در سایت آگهی فارسی می باشد و به روش های ارتیاطی دیگر و مشکوک با  نام سایت آگهی فارسی هیچ گونه اعتمادی نداشته باشید.

 

 

 

توصیه ها و نکات مهم امنیتی و دستورالعمل های لازم:

 

1-سایت آگهی فارسی هیچ گونه دخالتی در خرید و فروش و معاملات شما ندارد و تنها آگهی های کاربران را در سایت  به نمایش میگذارد.


2-خرید و فروش  و معاملات خود را بصورت حضوری و پس از کسب اطلاعات کامل و بررسی های لازم در مورد آگهی ها انجام دهید.


3- هرگز پیش از خرید و فروش و دریافت کالا و اطمینان خاطر هیچ گونه هزینه و مبلغی را به کسی نقدا و یا بصورت چک و یا شماره حساب و یا اینترنتی پرداخت نکنید.


4- در هنگام خرید و فروش و معامله از فروشنده رسید کتبی و  فاکتور فروش  دریافت نمایید و توجه نمایید  ممهور به مهر شرکت و یا امضا فرد رسیده باشد.


5-در هنگام خرید و فروش به صورت اینترنتی  و واریز وجه به صورت کارت به کارت و  واریز به حساب بانکی دقت لازم را مبذول فرمایید.زیرا ممکن است که اطلاعات حساب بانکی شخص دیگری مورد سوء استفاده دیگران قرار گرفته باشد.


6-اطلاعات شخصی خود و هم چنین حساب بانکی خود و رمز دوم کارت بانکی را در اختیار هیچ کسی قرار ندهید.


7-در خرید و فروش های خود گول قیمت های بسیار پایین ارائه شده توسط افراد را نخورید.


8-خرید و فروش های خود را  به تنهایی انجام ندهید و در حضور چند نفر اینکار را انجام دهید و حتی الامکان در مکانهای عمومی و محل های امن و مناسب نظیر پایگاهای پلیس و یا شعب بانک اینکار صورت گیرد.


9-در مورد خرید و فروش های نقدی که بصورت پول و یا چک انجام می گیرد از اصل و قلابی بودن وجوه دریافتی اطمینان حاصل کنید.بهتر است که اینکار را با مراجعه به شعب بانک ها انجام دهید و اطمینان حاصل نمایید.


10-در مورد خرید و فروش هایی که بصورت پستی انجام میگیرند چون با ریسک و خطر پذیری بالایی همراه است و از صحت و سالم بودن کالا اطمینان ندارید حد الامکان خودداری نمایید و سایت آگهی فارسی به هیچ عنوان این نوع را توصیه نمیکند.

 

 

 


ثبت آگهی رایگان