باسلام و احترام...توجه: به اطلاع همه عزیزان میرسانیم که امکان ثبت و تمدید آگهی برای همه کاربران ،امکان پذیر نمی باشد.با عرض پوزش،امکان مکالمه و پاسخگویی به تماس های شما عزیزان را نداریم. در صورت هر گونه سوال و مشکلاتی از طریق ایمیل و تلگرام با ما در ارتباط باشید.باتشکر

آگهی فارسی

قوانین و مقررات

 

شرایط و قوانین ثبت آگهی در سایت آگهی فارسی:

 

1-آگهی های شما با قوانین کشور ایران هیچ گونه مغایرتی نداشته و مسئولیت انتشار آگهی ها  برعهده خود شخص آگهی دهنده می باشد.


 2- هرگونه توهین به شخصیت های کشوری و نظامی و ادیان و قومیت ها و آداب و رسوم مردم ممنوع می باشد.


3-از تصاویری که حریم شخصی افراد و دیگران را نقض میکند خودداری کرده و قابل نمایش در سایت نخواهد بود.


4-همه عناوین و توضیحات در مورد آگهی ها باید واضح و بصورت زبان فارسی درج گردد.تنها در مورد شناسه ایمیل و آدرس سایت ها بلامانع می باشد.


5-همه افراد باید از شماره موبایل و ایمیل شخصی خود برای ثبت و درج و انتشار آگهی های خود استفاده نمایند.


6-همه اطلاعات شخصی افراد و اطلاعات تماس آنها نزد سایت محفوظ و در دسترس هیچ کسی قرار نخواهد گرفت.تنها در صورت هر گونه مشکلی  ورفع مشکل با ارائه  مجوزهای مکتوب لازم از مراجع قضایی و کیفری  قابل ارائه وپیگیری خواهد بود.


7-تصاویر زنان و کودکان و افراد دیگر که جنبه ابزاری برای تبلیغات آگهی باشد قابل ثبت و انتشار نخواهد بود.


8-آگهی های انتشار هرگونه نرم افزار گذر از تحریم و قند شکن و عبور از فیلترینگ سایتها ممنوع  می باشد.


9-آگهی های مربوط به خدمات و لوازم نصب و راه اندازی سیستم های ماهواره ای تلویزیون و یا اینترنت ماهواره ای ممنوع می باشد.


10-انتشار هر گونه لوازم و  وسایل و خدماتی که موجب رواج خشونت و  آسیب های اجتماعی میگردد به طور کامل ممنوع می باشد.


11-آگهی های مربوط به خرید و فروش انواع سلاح های سرد و گرم و انواع لوازم که جنبه خشونت فردی و اجتماعی داشته و انواع مواد مخدرو سیگارو مشروبات الکلی و مواد محترقه به طور کامل ممنوع می باشد.

 

 12-ثبت و انتشار آگهی های مربوط به ازدواج و همسریابی وصیغه و یا دوستیابی ومعرفی اینگونه سایت ها ممنوع می باشد.

 

13-ثبت و انتشار آگهی های مربوط به خرید و فروش انسان و اعضای بدن واهدائ عضو و خرید و فروش کودکان به طور کامل ممنوع بوده و موجب پیگرد قانونی خواهد بود.


14-انتشار اطلاعات خود و دیگران از جمله اطلاعات شخصی و بانکی  ممنوع می باشد.


15-آگهی های مربوط به خرید و فروش دارو و انواع داروهای غیرمجازمانند  مکمل های ورزشی وافزایش و کاهش قد,چاقی و لاغری,قرص های جنسی,ترک اعتیاد,ضد بارداری کاملا ممنوع می باشد.


16-ثبت و انتشار آگهی های مربوط به خرید و فروش تجهیزات نظامی و وسایل مربوطه کاملا ممنوع بوده و موجب پیگرد قانونی خواهد بود.


17-ثبت هرگونه آگهی های مربوط به خرید و فروش لوازم جنسی و  وزناشویی ممنوع می باشد.


18-ثبت آگهی های مربوط به عرضه وسایل و تجهیزات جاسوسی و شنود و مخابراتی غیر مجاز ممنوع می باشد.


19-ثبت و درج آگهی های مربوط به فروش انواع فیلم  و نوار های ویدیویی مستهجن ممنوع می باشد.


20-ثبت آگهی های مربوط به خرید و فروش کتابهای ممنوعه و غیرمجاز مانند فال گیری و رمالی ممنوع می باشد.

 

 

شرایط مشاهده و  بازدید از آگهی های ثبت شده در سایت آگهی فارسی:

 

1-هرگونه مشاهده و استفاده از این سایت به منزله قبول و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت آگهی فارسی میباشد.


2-مسئولیت استفاده از آگهی های ثبت شده در این سایت بر عهده شماست و سایت آگهی فارسی هیچ گونه تعهدی در قبال خسارات مستقیم و غیر مستقیم و زیانهای جانی و مالی و پیامدهای مختلف استفاده شما از سایت آگهی فارسی را ندارد.


3-سایت آگهی فارسی صحت و سقم آگهی های ثبت شده در سایت را تضمین نمی کند و هیچ گونه تعهد و یا مسئولیتی را در مورد آگهی های شما برعهده نمیگیرد.


4-سایت آگهی فارسی هیچ گونه تعهدی نسبت به ثبت تمام آگهی های شما ندارد وتنها آگهی هایی که صحیح و درست و مطابق با قوانین و مقررات باشد قابل انتشار خواهند بود.


5-سایت آگهی فارسی هیچ گونه قرارداد و یا سند و تعهدنامه ای را با آگهی دهندگان حقیقی و حقوقی منعقد نمیکند.کلیه کاربران در هر لحظه از شبانه روز قادر به ثبت و ویرایش آگهی های خود هستند.بنابراین سایت آگهی فارسی هیچ گونه مسئولیتی را در مقابل آگهی های درج شده در سایت نمی پذیرد و تنها مطالب و توضیحات ثبت شده توسط کاربران و آگهی دهندگان را نمایش میدهد.


6-مسئولیت استفاده از هر گونه عکس و متن وپیام و توضیحات و اطلاعات و مشخصات ایمیل و تماس و موارد مشابه که در سایت انتشار می یابد بر عهده فرستنده اطلاعات و آگهی دهنده می باشد.


7- هنگام خرید و فروش و معامله  و قرار در بیرون از سایت تمام موارد امنیتی را رعایت نموده و با دقت کافی و در حضور چند نفر خرید و فروش خود را انجام دهید.لازم به ذکر می باشد که سایت آگهی فارسی هیچ گونه منفعت و سودی در خرید و فروش و معامله های شما ندارد و در هر گونه ضرر و زیان ناشی از معامله ها نیز شرکت ندارد. 


8-هر گونه تماس تلفنی از طرف سایت آگهی فارسی  و یا ایمیل و یا راههای ارتیاطی دیگر در مورد معامله ها و خرید و فروش به طور کامل تکذیب میگردد و از طرف سایت آگهی فارسی نمی باشد.


9-راه های ارتباطی سایت تنها از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت آگهی فارسی و از طریق ایمیل و شبکه های پیام رسان معرفی شده در سایت آگهی فارسی می باشد و به روش های ارتیاطی دیگر و مشکوک با  نام سایت آگهی فارسی هیچ گونه اعتمادی نداشته باشید.

 

 

 

توصیه ها و نکات مهم امنیتی و دستورالعمل های لازم:

 

1-سایت آگهی فارسی هیچ گونه دخالتی در خرید و فروش و معاملات شما ندارد و تنها آگهی های کاربران را در سایت  به نمایش میگذارد.


2-خرید و فروش  و معاملات خود را بصورت حضوری و پس از کسب اطلاعات کامل و بررسی های لازم در مورد آگهی ها انجام دهید.


3- هرگز پیش از خرید و فروش و دریافت کالا و اطمینان خاطر هیچ گونه هزینه و مبلغی را به کسی نقدا و یا بصورت چک و یا شماره حساب و یا اینترنتی پرداخت نکنید.


4- در هنگام خرید و فروش و معامله از فروشنده رسید کتبی و  فاکتور فروش  دریافت نمایید و توجه نمایید  ممهور به مهر شرکت و یا امضا فرد رسیده باشد.


5-در هنگام خرید و فروش به صورت اینترنتی  و واریز وجه به صورت کارت به کارت و  واریز به حساب بانکی دقت لازم را مبذول فرمایید.زیرا ممکن است که اطلاعات حساب بانکی شخص دیگری مورد سوء استفاده دیگران قرار گرفته باشد.


6-اطلاعات شخصی خود و هم چنین حساب بانکی خود و رمز دوم کارت بانکی را در اختیار هیچ کسی قرار ندهید.


7-در خرید و فروش های خود گول قیمت های بسیار پایین ارائه شده توسط افراد را نخورید.


8-خرید و فروش های خود را  به تنهایی انجام ندهید و در حضور چند نفر اینکار را انجام دهید و حتی الامکان در مکانهای عمومی و محل های امن و مناسب نظیر پایگاهای پلیس و یا شعب بانک اینکار صورت گیرد.


9-در مورد خرید و فروش های نقدی که بصورت پول و یا چک انجام می گیرد از اصل و قلابی بودن وجوه دریافتی اطمینان حاصل کنید.بهتر است که اینکار را با مراجعه به شعب بانک ها انجام دهید و اطمینان حاصل نمایید.


10-در مورد خرید و فروش هایی که بصورت پستی انجام میگیرند چون با ریسک و خطر پذیری بالایی همراه است و از صحت و سالم بودن کالا اطمینان ندارید حد الامکان خودداری نمایید و سایت آگهی فارسی به هیچ عنوان این نوع را توصیه نمیکند.

 

 

 


ثبت آگهی رایگان