به سایت آگهی فارسی خوش آمدید...ثبت آگهی رایگان تنها برای "مشاغل خانگی،صنایع دستی،بخش کشاورزی" مجاز میباشد...آگهی های ویژه بعد از منقضی شدن،به مدت یکماه بصورت آگهی رایگان نمایش داده میشوند...آگهی ها با عنوان و توضیحات تکراری تائید نمیشوند

آگهی فارسی

دوره ها و کارگاه های آموزشی منابع انسانی رایان راهبرد

دوره ها و کارگاه های آموزشی منابع انسانی رایان راهبرد

آگهی رایگان
  • خدمات آموزشی متفرقه
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  •    تهران تهران

برگزاری دوره، آموزش، منابع_انسانی، بر اساس روش هی_گروپ؛ این   دوره های تخصصی مدیریت منابع انسانی بر اساس محتوای دوره ها و کارگاه های بین المللی هستند.کارگاه های تخصصی مدیریت منابع انسانی توسط اساتید باتجربه در اجرا و آموزش دیده و دارای گواهینامه از مؤسسات معتبر بین المللی در رایان راهبرد برگزار می شوند.

این دوره ها کاملا کاربردی بوده و با رویکرد توانمندسازی شرکت کنندگان اجرا می شوند. به طوری که در حین دوره یک نمونه ی واقعی از موضوع دوره را انتخاب و اجرا می کنند. تا بتوانند پس از پایان دوره، آن را در سازمان خود استقرار دهند. این دوره ها و آموزش های منابع_انسانی که در ارتباط با مسائل شغل و بر اساس متد هی_گروپ برگزار می شوند، معمولن هر فصل یک بار و یا هر ۶ ماه یکبار در محل شرکت رایان راهبرد برگزار می شوند. همچنین این دوره ها قابل برنامه ریزی برای برگزاری در داخل سازمان ها نیز می باشند. تاکنون شرکت های مختلفی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، دارویی، نرم افزار، ارتباطات، فولاد، ساختمان و نصب، سیمان و … از آموزش و خدمات مشاوره ای رایان راهبرد در این زمینه ها بهره گرفته اند.

یکی از موارد مورد تأکید ما این است که رایان راهبرد، یادگیری را در هر کدام از دوره های آموزش در زمینه منابع_انسانی، علی الخصوص در مورد  هی_گروپ و شغل تضمین می کند.

برخی از دوره های کارگاهی که در حال حاضر ارائه می شوند در ذیل آمده است. جهت کسب اطلاع درخصوص محتوای دوره ها می توانید روی دوره ی مورد نظر کلیک کنید. علاوه بر این، رایان راهبرد آماده ی پاسخ گویی به ابهامات و یا درخواست های شما است. بدین منظور با شماره تلفن های شرکت تماس گرفته و یا از طریق واتساپ یا ایمیل، پیام ارسال فرمایید

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان